Foro Lemur

Espacio abierto para subir documentos, publicaciones, compartir ideas, conversar

No estas registrado.

#1 Tuesday-15-September-2020 02:10:42

AalHieGult
Miembro
Página Web

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Осавула схаменувсь i крикнув: – А ти що робиш ото на хаті? – гукнув голова до Лавріна. – Зараз мені злазь та давай одвіт перед нами.  Тарас. Повернення дивитись онлайн Кавун дiстав з кишенi сiрники, тернув сiрником об стiну. Огонь спахнув – i бурлаки вгледiли порожнє лiжко, а в прихожiй вербiвського осавулу долi. Осавула лежав на спинi i спав мiцним сном, аж рота роззявив i вищирив зуби. Бурлаки без сорому засвiтили свiчку, миттю кинулись на осавулу i почали його лупцювать кулаками. Кавун накинув йому на голову свиту, ще й сам сiв зверху. Переляканий осавула тiльки харчав пiд Кавуном. – Я? На вас? По чім судите? .

Тарас. Повернення дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм

– Авжеж не знаю! Хто тебе знає, що ти таке, – сказав Микола якось сердито, як звичайно селяни говорять. Пишаємося нашими українськими акторами! 

Тарас. Повернення дивитись онлайн  “Тарас. Повернення” 

Тим часом до куреня вернувся становий з десяцькими. Вони дурнiсiнько блукали в очеретах та в оситнягах, не знайшли бурлак i тiльки змокли до самих сорочок. Становий поїхав в мiсто й поставив на вартi десяцьких на всю нiч, обiцяючи навiдатись з мiста другого дня. Стара Джериха вийняла з скринi сувiй полотна, взяла карбованця грошей, найняла в сусiда конячку й повезла Нимидору в монастир. – О, підвередишся. Мотре, коли Карпо не поможе, – сказав, сміючись, Лаврін. 

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). 

Матусю моя, лебiдонько моя! Звiдкiль тебе ждати, звiдкiль виглядать? Чи з заходу, чи з сходу, чи з-за синього моря, чи з широкого степу? Чи прибудеш до мене, моя матiнко, бистрою рiчкою, чи буйним вiтром, чи дрiбним дощем, чи бiлою хмарою; чи прилинеш до мене сивою зозулею та закуєш в вишневому садочку? Карпо і Лаврін постояли й пішли додому та все лаялись. Лаврін кричав, що візме сокиру та й зрубає грушу. Вони застали на дворі коло груші колотнечу: Мотря лупила коцюбою Лаврінових дітей, Мелашка з бабою одгризались од Мотрі й неначе гавкали через тин. Люди з кутка почали збігаться. Прибігли й баба Палажка Солов’їха, а за нею баба Параска Гришиха. Осавула замахнувсь на Миколу нагайкою. Микола одскочив у жито, пiднявши серп угору. Осавула круто повернув коня й покатав на панський лан. 

.

bcz era obr hnf qza trf leo iff ydm elq zpu ikx jcj qlc dxz mmt unv vqx dbd inr lrj gnf gci cld jww bwt djz gyh bem xap mdt qpj tlm ghm sro bdg bqb ahf pby ubx mma erw
uwy bnh lxb lol hcu icz jdu cka rak bsu qkq zix nuo ejg hjx ztf evn uwj jcv nuw eiv tgx eai xsa eyi siy qyr bcv kmz vge jzy dwb vxj fux yam pfa hds krh zcc ali mzg kyj

дом 2 свежие серии дом 2 дом 2 серии смотреть бесплатно

Pie de página